6 weken zwanger

Hallo meiden,

vandaag ga ik week 6 weer in.

ik voel me super goed, ik ben alleen veel misselijk en moe,dus het huishouden blijft soms even liggen, maarja het is even niet anders, en mijn man vindt het ook helemaal niet erg.

ik heb het inmiddels aan mijn moeder verteld en aan mijn schoonouders.

en ze waren er echt heel erg blij mee dat ze weer opa en oma werden.

mijn vader weet het nog niet, en die krijg het ooit wel te weten via iemand anders, maar niet van mij, ik heb namelijk al een paar jaar geen contact met mijn vader.

de rest van mijn familie zoals mijn zussen en andere familie vertellen we het pas op 24 december, dan ben ik 12 weken zwanger en dan gaan we het pas vertellen.

dus ze moeten nog 6 weken wachten.

maar ik kan niet wachten tot ik ze het kan vertellen hihi, meestal kan ik ook mijn mond niet houden hihi.

volgende week donderdag 19 november mag ik voor het eerst naar de verloskundige, voor een intake gesprek.

en daarna moet ik voor 2 a 3 weken later een afspraak maken bij mijn oude verloskundige voor een termijn echo.

dus ik ben benieuwd of ze mij nog kennen, spannend.

Nou het was weer een heel verhaal.

en ik hou jullie op de hoogte.

Liefs Anita

371 x gelezen, 0

reacties (0)